Necalificati depozit Anglia - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting va ofera locuri de munca in depozite din Anglia, fara a plati comisioane sau taxe.

Se poate pleca in cuplu.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!
Nici inainte de plecare si nici ulterior.

Oferta :
- salarizare 7.50 lire/ora, aprox. 280 lire/saptamana,
- plata saptamanala a salariului,
- concediu legal,
- posibilitatea de a lucra ore suplimentare,
- posibiltate de avansare,
- vi se asigura transportul din aeroport,
- ajutor pentru gasirea unei cazari.

Nu trebuie sa veniti la sediul firmei, este doar un scurt interviu pe Skype sau Facebook.

Posturi:
- Impachetare/despachetare,
- Incarcator/descarcator camioane,
- Munca la banda,
- Verificare stocuri (munci administrative) daca aveti cunostinte peste medie de limba engleza si cunostinte foarte bune de calculator.

CERINTE

- limba engleza la nivel conversational,
- seriozitate si flexibilitate pentru a lucra in schimburi,
- disponibilitate pentru plecare rapida dupa primirea ofertei scrise.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.