Nanny pentru o fetita de 11 luni in Fulham. Salariu foarte bun! Plecare urgenta!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatii pot alege optiunea de plata a taxelor de mediere din salariu.

Programele de Mother Help/Au Pair sunt extrem de cautate, deoarece le ofera femeilor posibilitatea de a fi plasate in cadrul unor familii din Anglia intr-un timp scurt, nefiind necesar sa aiba experienta in ingrijirea copiilor.

Agentia noastra de recrutare selecteaza o BONA pentru o familie din Fulham, Anglia, cu o fetita de 11 luni. Salariul este de 400 Lire sterline/saptamana.

Responsabilitatile principale ale bonei sunt:
• ingrijirea si supravegherea copilului,
• intretinerea curateniei in camera acestuia etc.

Program de lucru: Full-time

Familia gazda ofera:
- salariu de 400 Lire sterline/saptamana;
- cazare gratuita;
- masa gratuita.

CERINTE

Se cere:
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/bun;
- experienta in ingrijirea copiilor constituie un plus.

Candidata trebuie sa aiba o personalitate placuta, sa fie serioasa, responsabila si muncitoare.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tariful de evaluare a eligibilitatii: 20 Lire Sterline.

Tariful de mediere este in valoare de 500 Lire Sterline. Nu se achita inainte, ci dupa primul castig, in 2 rate lunare egale de cate 250 Lire Sterline), insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:
- 300 Lire Sterline daca aleg sa plateasca la semnarea contractului cu familia gazda din Marea Britanie, inainte de plecarea din tara.
sau
- 200 Lire Sterline daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

Bilet de avion.

SUCCES!