Municitori Depozit Anglia FARA TAXE

S.C First Choice Recruitment SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Depozitarea marfii;
- Verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc;
- Mutarea bunurilor si produselor in depozit;
- Semnarea actelor de livrare;
- Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate;
- Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere;
- Sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor;
- Vizitarea spatiilor de incarcare si descarcare a marfii;
- Intretinerea curateniei in depozit;
- Sustinerea activitatii celorlalti lucratori aflati in depozit;
- Sarcini de incarcare si descarcare a materialelor ce vor fi folosite in executia diverselor lucrarii de catre personalul aflat in depozit;
- Manipularea marfii conform indicatiilor primite de la superiori, fara sa aduca atingere integritatii acesteia.

CERINTE

Limba Engleza nivel Intermediar B2

BENEFICII OFERITE

Salariu £ 7.20- £ 9.50 pe ora
Cazare £ 410

Companie internationala de recrutare si plasare forta de munca .