Fierari/Betonisti in Marea Britanie

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB4LIFE recruteaza pentru partenerul sau din Irlanda si Marea Britanie FIERARI/BETONISTI cu experienta pentru constructii civile pe teritoriul Angliei.

Start Date: Imediate
Oferta salariala: 1480 - 1650 GBP/luna NET
Ore lucrate: 48-50h/saptamana
Contract semnat pe perioada nedeterminata.

CERINTE

Experienta pe un post similar: 3 ani+
Limba engleza - nivel mediu
Carnet de conducere - optional;
Cazier judiciar curat;

Responsabilitati:
citirea si interpretarea planurilor de lucru;
folosirea uneltelor manuale si electrice
legarea armaturilor (bare de armare), cu sarma, cleme sau suduri;
asamblare bare

BENEFICII OFERITE

Cazare asigurata de catre angajator;
Transport de la cazare la loc de munca - asigurat de catre angajator;
Asistenta in obtinerea NINO (National Insurance Number);
Asistenta in obtinerea cardului CSCS;

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.