Muncitori necalificati depozite Anglia

ALFA GLOBAL CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se lucreaza in depozite tip ASDA,B&Q,MORISON

# Responsabilitatile angajatului:

Manipularea marfurilor din depozit..
Mutarea bunurilor si produselor in depozit..
Curatenia sectorul distribuit de catre superior.
Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere
Incarcarea si descarcarea marfii si produselor din depozit.
Orice alte responsabilitati cerute de superiori.

CERINTE

# Canditatul ideal:

Barbat/femeie cu varsta cuprinsa intre 18 si 40 de ani
Fara cazier judiciar
Faea probleme medicale
Cu dorinta de munca
Vorbitori de limba engleza la un nivel mediu
Nu este necesara experienta in acest domeniu

BENEFICII OFERITE

# Salariu:

Schimbul de zi se plateste cu 7 £ pe ora (day shift). Schimbul de noapte 7, 80 £ pe ora (night shift).
Salariul poate creste cu 1, 2, 3, 5 £ peste o anumita perioada.
Daca angajatorul iti ofera un alt post in comanie, salariile pot fi si de 10, 15 £ pe ora.
Salariul se plateste saptamanal.

# Se lucreaza:

Exista 3 shifturi (schimburi)

Schimbul 1: de la ora 06:00 pana la 14:00
Schimbul 2: de la 14:00 la 22:00
Schimbul 3: de la 22:00 la 06:00

# Cursuri de initiere (training)

Participarea la cursurile de pregatire organizate de compania din Marea Britanie este obligatorie pentru toti lucratorii. Perioada de pregatire dureaza intre 2 si 4 zile, in functie de abilitatea fiecaruia de a asimila informatiile prezentate. La sfarsitul perioadei de training toti lucratorii vor participa la un test de evaluare, cu prezenta obligatorie. Ultimele 2 zile de pregatire sunt platite.

Suntem o societate de subcontractari,prestarii servicii pentru bunuri si persoane