Muncitori necalificati Anglia

European Staff Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam 3 persoane harnice si orientate pe termen lung, ca muncitori necalificati pentru o oraganizatie de caritate din Surrey, Anglia

Salaru este de 200-300 lire pe saptamana, prima plata se face dupa primele 2 saptamani de munca, apoi cu frecventa saptamanala. Veniturile cresc in scurt timp

Se lucreaza in echipe de cate 3 persoane, una din persoane este soferul care va colecta bunurile lasate de localnici, celelalte doua persoane vor imparti pliante in casutele postale ale localnicilor.
Colecatrea bunurilor se face o singura zi pe saptamana, in restul zilelor, soferul va ajuta si el la impartirea pliantelor

Cazarea este in jur de 250 lire pe luna, se poate plati din salariu si electricitatea care este pe cartela, este decontata de catre angajator, restul utilitatilor sunt incluse. Camerele suntimpartite intre 2 sau 3
persoane, in functie de marimea camerei

Data de start rapida

CERINTE

Engleza minim nivel de baza

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare pentru joburi in strainatate