Muncitori fabrica anglia

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB4LIFE recruteaza vorbitori de limba engleza (nivel incepator spre mediu: A2) pentru FABRICI PIESE AUTO in Marea Britanie.
- se accepta femei/barbati/cupluri cu varste cuprinse intre 18 - 50 ani;

OFERTA SALARIALA: variaza intre £ 8,63 /h si £9,75 /h BRUT
+ posibilitatea orelor suplimentare platite:
In timpul saptamanii (luni-vineri) - £9.38/h
In weekend: sambata seara £11.25/h; duminica + sarbatorile legale £15.00/h

PROGRAM DE LUCRU:
Se lucreaza in trei schimburi cu tarife orare diferite:
6am - 2 pm - £ 8,63 /h;
2pm - 10pm - £8,63 £ /h;
10pm - 6am - £9,75 /h;

CERINTE

CERINTE:
Cunoasterea limbii engleze - nivel A2;
Experienta anterioara in fabrica/asamblare - constituie avantaj;

BENEFICII:
Contract de munca semnat si declarat in UK - pe termen lung;
Posibilitatea de avansare la locul de munca pe baza evaluarilor;
Traininguri oferite gratuit;

Cazarea - asigurata contra cost sumei de 60-65 £/saptamana;
Transportul catre Marea Britanie - asigurat de catre candidat;
Transportul intern (Cazare-Loc de munca) - asigurat contra cost sumei de 6£/zi
Costuri relocare total: 280 £ = 2 saptamani de cazare + taxa catre agentul imobiliar ce se va ocupa cu gasirea cazarii (suma se va achita in momentul in care ajungeti la cazare in Marea Britanie direct catre agentul imobiliar);

LOCATIA: Fradley Park / Lichfield, UK

RESPONSABILITATI:
Asamblarea pieselor auto, în special a portierelor, dar nu numai;
Rapiditate in asamblare;
Candidatii NU vor fi nevoiti sa care greutati;

Pentru detalii suplimentare ne puteti suna la numarul de telefon 0740 644 175 / 0720 878 151 sau pe email la office@job4life.ro
NU PERCEPEM COMISION/TAXE DE LA CANDIDATI !!!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.