MUNCITORI DEPOZITE in Marea Britanie

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatii: Warwickshire, Staffordshire
Depozite: TNT Warehouse, OCADO Warehouse, Sainsbury’s Warehouse, Euro Car Parts Warehouse
Oferta salariala: 6.50 - 9.50 GBP/h
Contract de munca
Cazare asigurata contracost de catre angajator: 60 GBP/saptamana
Ore lucrate pe saptamana: 40h + ore suplimentare
Costuri relocare/cazare: 120 GBP doua saptamani platite in avans +100GBP depozit + 180GBP taxa de administrare pentru gasirea cazarii inainte de venirea candidatilor = 400GBP
Salariul va fi platit saptamanal.
Transportul catre Marea Britanie - asigurat de catre candidati
Transport de la cazare catre locul de munca - asigurat contra cost (6GBP/zi)

Responsabilitati:
sortare colete
încărcare remorci
descărcare remorci
descarcare bunuri în depozit
despachetare bunuri
stivuire bunuri
eliminarea deșeurilor
ambalare produse alimentare și alte produse
stocare si sortare produse

CERINTE

CERINTE:
CV in limba romana
Niv Engleza - A2

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.