Muncitori constructii(zidari) UK

Active Rojobs Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Active Rojobs cauta zidari pentru UK , se lucreaza pentru una din cele mai mari companii din UK care construieste case la cheie. Locurile de munca sunt pe tot teritoriul UK, salarizare intre 12- 14 lire brut/ ora in functie de experienta si nivel limba Engleza, mai multe aptitudini (faiantar, zugrav, etc) constituie avantaj.

Nu se plateste nici un comision, prioritate absoluta au detinatorii de CSCS card.
Conditiile de cazare sunt inca in negociere si se vor oferi detalii concrete in cateva zile.

CERINTE

Conditii obligatorii :

- CV in limba engleza
- referinte de la angajatori anteriori sau orice alta dovada care sa ateste ca ati mai lucrat in constructii
- cunostinte limba engleza in masura de a se sustine un interviu Skype cu angajatorul(nu se pretinde conversatie fluenta , doar un minim de cunostinte)

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare ,leasing de personal.