Muncitor Necalificat/Full-time Warehouse Operative at EURO CAR PARTS

Mbsp Romania

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Full-time Depozit la Tesco operativ
Locație:
• Fradley, Lichfield, Staffordshire WS13 8NF

Descrierea postului:

Experiența anterioară depozit nu este necesară. va fi asigurat training.
• Include primirea mărfurilor în depozit; Verificarea tuturor stoc de intrare pentru lipsuri și daune; bunuri de logare primite; despachetarea și stivuire mărfuri; ambalarea produselor alimentare și a altor produse; îndepărtarea gunoaielor;
• Asigurarea tuturor animalelor se află în locul corect; reaprovizionare stoc,
• Raspunde la orice solicitare din operațiunile de ramură în cadrul mărfurilor specificate în, scanare, preluare și ambalare stoc; Se încarcă cadre, camionete si remorci.
• ridicarea comenzilor clienților cu precizie și de a face controale periodice pentru a se asigura bunurile facturate sunt expediate

CERINTE

Cunoastrea limbi engleze nivel A2
Fara cazier
Disponibil la ore de munca suplimentare .
Carnet de conducere reprezinta un avantaj
Euro Car Parts o companie LKQ este cel mai mare specialist pieselor de schimb auto din Marea Britanie, cu circa 9.500 de angajati si peste 200 de sucursale la nivel național. Afacerea este pe cale de a atinge un alt an record în ceea ce privește, de vânzări și a investițiilor în infrastructură, cu vânzări de peste anualizai acum 900 milioane £. Euro Piese de schimb auto este una dintre cele mai mari povești de succes Uks antreprenoriale din timpurile recente.
Euro Piese de schimb auto distribuie piese pentru toate marcile de masini, inclusiv programele coreene și japoneze și vehicule utilitare ușoare. Ei au peste 140.000 de numere diferite părți bunatatile, depășind semnificativ concurenții săi și acest număr este în continuă creștere.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Market Finder
About Google TranslateCommunityMobileAbout GooglePrivacy & TermsHelpSend feedback

BENEFICII OFERITE

Schimbul de zi - 6; 00 am la 2; ora 12
• trecerea la amiază - 2; 12 până la 10; ora 12
• tura de noapte - 10; 12 la 6; 00

• Luni până vineri:
£ 7, 60 / ora pentru schimburi de zi și la prânz lui
£ 8, 45 / ora pentru tura de noapte
• Sâmbătă:
£ 8, 30 / ora pentru schimburi de zi și la prânz lui
£ 9, 00 / ora pentru tura de noapte
• Duminică:
£ 10.00 / ora pentru tura de zi și la prânz lui
£ 11, 00 / ora pentru tura de noapte

Metoda de plată: cont bancar;

ore de lucru / saptamana: 40 + ore suplimentare;