Motostivuitorist Anglia - FARA COMISION SAU TAXE!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam urgent motostivuitorist, pentru a lucra in depozitul unei firme de cosmetice din Anglia.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Se ofera:
- salariu net 1200 lire/luna
- cazare contra cost in apartament amenajat modern si complet utilat, 2 pers/camera, costul cazarii este de 85 lire/saptamana – cost in care este inclusa si plata tuturor utilitatilor
- nu se plateste cazare la sosire
- decontarea biletului de avion dupa inceperea lucrului
- ajutor pentru obtinerea NI number (se va lucra ca self-employed)

Daca veti fi acceptat la interviul cu firma, va putem oferi datele de contact ale unor romani care lucreaza in companie ca si consultanti de vanzari.

Puteti trimite CV-ul cu fotografie si direct pe e-mail la: carmen@jobale.org.il

CERINTE

- experienta ca motostivuitorist minim 6 luni
- carnet conducere cat. B
- limba engleza la nivel minim mediu
- disponibilitatea de ramane minim 2 ani (se semneaza contract pe 2 ani, daca se pleaca mai repede se plateste cursul care trebuie parcurs din nou in UK – 320 lire)
- disponibilitatea de a lucra conform volumului zilnic ( in unele zile 12 ore/zi, compensate de zile cu 4 ore/zi)