Moase -Birmingham

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie : Birmingham

Pozitii disponibile: 5
Locul de munca: Spital NHS
Salariu : 21.487-27.901 lire sterline pe an
Ce ofera Angajatorul :

Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire,
Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana,
Asigurari sociale,
Asigurari medicale,
Cazare este platita de candidat,
Biletul de avion este platit de candidat
Ore suplimentare ,
Concediu platit,
Bonusuri- prime de concediu,

CERINTE

Conditii de recrutare:

Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist
Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC
Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca
Experienta de 6 luni ca si Moase

Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.
Oferim GRATUIT consultanta in pregatirea documentelor pentru inregistrarea la Colegiul Asistentilor si Moaselor din UK

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.