MENAJERA pentru o familie din Gerrards Cross. Castig de 800 Lire/luna, Marea Britanie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza o MENAJERA pentru o familie din Gerrards Cross, Marea Britanie. Castigul este de 200 Lire sterline/saptamana.

Responsabilitati:
- cumparaturi
- curatenie
- precum si alte responsabilitati ce decurg din acest post

Familia are doi copii, cu varste de 18 si 20 ani, dar nu va fi nevoita sa aiba grija de ei.

Program de lucru: 6 zile/saptamana, 8-10 ore/zi

Avantajele ofertei de munca:
- contract de prestari servicii pe perioada nedeterminata
- castig de 200 Lire/saptamana
- cazarea si masa gratuite
- plecare urgenta

CERINTE

Se cere limba engleza la nivel mediu/bun.

Persoana selectata trebuie sa fie respectuoasa, de incredere si muncitoare, sa aiba o personalitate placuta.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tarif procesare dosar: 100 lei.

Tarif de mediere: In functie de momentul pe care candidatul il alege pentru plata acestui comision, se aplica una din variantele de mai jos:

- 200 Lire Sterline – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

- 300 Lire Sterline - Daca se plateste la semnarea contractului comercial, inainte de plecarea din tara.

- 500 Lire Sterline - Daca se plateste in 2 rate lunare, din primele 2 castiguri lunare, cate 250 Lire Sterline/ luna.

Bilet de avion.