Medici Rezidenti si proaspat Absolventi de Medicina in U.K.

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oportunitati de munca in U.K. pentru Medici Rezidenti si proaspat Absolventi de Medicina

Aceasta oportunitate este deschisa catre toti tinerii absolventi ai Facultatii de Medicina din Romania si Medicilor Rezidenti aflati in primii ani de rezidentiat.

CERINTE

- Candidatul trebuie sa aiba un nivel bun de limba engleza, iar un certificat de tip IELTS este un avantaj considerabil
- Candidatul trebuie sa fie inregistrat la GMC sau in curs de obtinere a licentei GMC

BENEFICII OFERITE

Tipul angajatorului: Sistemul NHS din Marea Britanie
Salariu: £22.862 to £47.647 / an
Tipul contractului: Full – time
Interviuri: pe Skype, saptamanal
Departamente de specialitate: Anestezie, Cardiologie, Medicina Cardio-toracica, Diabet si endocrinology, Medicina de Urgenta, Gastroenterologie, Medicina Generala, Nefrologie, Neurologie, Obstetrica-Ginecologie, Oncologie, Oftalmologie, Ortodontie, Ortopedie, Pediatrie, Patologie, Radiologie, Pneumologie.

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.