MEDIC SPECIALIST ATI PENTRU UN SPITAL DIN NHS MAREA BRITANIE

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conditii de recrutare:

- Obligatoriu: minimum 3 ani de experienta ca si Medic Specialist Anestezie
- Cunostinte medii a limbii engleze - nivel B2
- GMC sau in curs de inregistrare la GMC
- Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca,

CERINTE

Oferta:

- Perioada contractului: 1 an de zile.
- Exista posibilitarea de prelungire
- Perioada de proba de o luna
- Salariul cuprins intre £50,000 to £60,000 de lire sterline pe an, in functie de experienta
- Se lucreaza in medie 48 de ore pe saptamana,
- Asigurari sociale,
- Asigurari medicale,
- Cazare asigurata de angajator contra cost
- Ore suplimentare ,
- Concediu platit,
- Bonusuri- prime de concediu,
- Bilet de avion platit de catre angajator

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.