mecanici AUTOBUZ - UK

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza pentru clientii sai:

MECANICI / TEHNICIENI AUTOBUZ - UK

Pentru unul dintre clientii nostri din Anglia cu domeniu de activitate in TRANSPORT AUTOBUZ/AUTOCAR diagnosticare, reparatie si asistenta rutiera.

Tara: UK
Localitate: LONDRA, alte orase
Numar Locuri vacante: 20
Durata contractului: contract perioada nedeterminata
Tip post: Full time
Nr de ore lucrate/saptamana: 40

CERINTE

CERINTE:
-experienta recenta obligatorie de minim 2 ani pe o pozitie similara (atelier reparat autobuze/autocare);
- Engleza - nivel mediu (B1 – B2).

ATENTIE!!! Inainte de angajare se tine un interviu in limba Engleza cu angajatorul in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului.

-obligatoriu detinerea unui permis de conducere categoria D;
-cunostinte solide pe partea mecanica, pneumatica si electrica;
-cunostinte de diagnosticare auto;
-studii tehnice de specialitate constituie un avantaj (absolvent facultate);
-abilitatea de a lucra independent;
-dexteritate;
-rapiditate.

Limbă străină: Engleză: Mediu;

BENEFICII OFERITE

- SALARIU: intre £14 brut /ora - £20 brut /ora in functie de experienta si ture (se fac ture de zi/ture de noapte). Salariu lunar NET – intre £1800 – 2400.

-posibilitatea de a efectua ore suplimentare.

-TRANSPORT Romania-Anglia – se spuporta de catre fiecare aplicant in parte.

- CAZAREA este suportata de catre angajat aproximativ – 100 lire/saptamana – toate utilitatile incluse;
Angajatorul va oferi consultanta gratuita in identificarea unei cazari.

FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.