Mecanici auto si de camioane Anglia 1600 Lire

SC JOB 4 LIFE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job4Life recruteaza, pentru cel mai mare centru de deservire auto din UK, candidati care sa ocupe cele peste 30 de pozitii disponibile pentru MECANICI AUTO SI DE CAMIOANE.

CERINTE

-experienta minim 3 ani;
-permis auto obligatoriu; angajatului i se va face o asigurare de catre angajator - pentru munca pe care o fac, o asigurare de risc care necesita permisul auto;
-limba engleza la nivel conversational;

BENEFICII OFERITE

-tarif : 9,5 - 10,5 GBP(lire) brut / ora (min 1600 GBP(lire) net / luna);
-contractul de munca se face pe 6 luni cu posibilitate de prelungire;
-cazare asigurata contra cost;
-cazare platita de angajator prima luna;se deduce saptamanal din salariu;
-suport financiar in achizitionarea uneltelor - costul lor se retrage din salariu saptamanal;
-suma saptamanala care se retrage pentru cazare si unelte este de max. 60 lire;
-angajatorul preia candidatii de la aeroport catre cazare si la locul unde vor lucra;

Agentia noastra NU percepe comision sau taxe de mediere de la candidati!
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la 0734 029 459 sau pe adresa de email: job4life.timisoara@gmail.com.

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.