MECANIC AUTO PENTRU CAMIOANE

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un partener din Marea Britanie cautam un mecanic auto care sa lucreze pe camioane, in orasul Telford.

OFERTA SALARIALA:
tarif : 10 GBP brut / ora (aprox. 1600 GBP net / luna)
contractul de munca se face pe 6 luni cu posibilitate de prelungire

CERINTE

CERINTE:
experienta min 3 ani;
permis auto obligatoriu; li se va face o asigurare de catre clientul pentru care lucreaza-pentru munca pe care o fac, o asigurare de risc care necesita permisul auto;
Eng. nivel conversational;

BENEFICII:
cazare asigurata contra cost;
cazare platita de angajator prima luna;se deduce saptamanal din salariu;
suport financiar in achizitionarea uneltelor - costul lor se retrage din salariu saptamanal;
suma saptamanala care se retrage pentru cazare si unelte este de max. 60 lire;
Angajatorul preia candidatii de la aeroport catre cazare si la locul unde vor lucra;

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta.
Agentia noastra NU percepe comision de la candidati!!!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.