Mecanic auto- Anglia

Job Services H&R

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia: Mecanic auto
Salarizarea: 9,5 lire/ora
Contract pe 6 luni cu posibilitate de prelungire
Cazarea se asigura contra cost.
Descrierea sarcinilor/ atributiilor/ activitatilor postului-
-Diagnosticarea disfuncţionalităţilor;
-Efectuarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie la mecanismele motorului;
-Etanşarea sistemelor: ungere, răcire, alimentare cu combustibil;
-Executarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie la punţi şi suspensii
-Executarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie la sistemul de directie;
-Executarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie la sistemul de franare;
-Executarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie la sistemul de transmisie;
-Oferirea de consultanţă de specialitate;
-Utilizarea aparatelor si echipamentelor de masurare si testare;
-Utilizarea sculelor, dispozitivelor si materialelor

CERINTE

Cerinte:
- limba engleza nivel conversational
- experienta minim 2 ani
- carnet de sofer categoria b

Firma acreditata si autorizata de ITM in vederea selectiei si plasarii de forta de munca in tara si strainatate, asigura partenerilor si clientilor acesteia servicii profesioniste de consultanta in domeniul resurselor umane si nu numai.