Manipulanti marfa pentru Depozite din Anglia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam candidati pentru companii mari din Marea Britanie, pentru a lucra in depozite. Plecari rapide!

Candidatii selectati pot fi repartizati oriunde pe teritoriul Marii Britanii, in special in localitatile Wolverhampton, Birmingham, Oxford, Leeds, Manchester, in functie de necesarul companiilor.

Responsabilitatile lucratorilor:
- manipularea marfurilor din depozit
- mutarea bunurilor si produselor in depozit
- receptia produselor si semnarea actelor de livrare
- selectarea si ambalarea produselor pentru expediere
- incarcarea si descarcarea marfii si produselor din depozit
- orice alte responsabilitati cerute de superiori

Castigul lunar incepe de la 6,31 Lire sterline/ora. In cazul finalizarii sarcinilor de lucru inaintea termenului de munca stabilit (8 ore/zi), lucratorul poate primi sarcini suplimentare pentru care este platit cu pana la 9 Lire sterline/ora, in functie de compania la care lucreaza.

Cazarea este identificata si pusa la dispozitie de catre angajator, in apartamente/case. Cheltuielile pentru cazare incluzand utilitati (apa, gaze, electricitate, gunoi) se ridica la 65 Lire sterline/saptamana si sunt suportate de catre lucrator. Mesele nu sunt furnizate de catre companiile din Anglia, ci sunt suportate de catre muncitori.

CERINTE

Se accepta:
- Femei, barbati sau cupluri.
- Cunostinte de limba engleza la nivel cel putin conversational/mediu.
- Persoane harnice si de incredere, serioase si dornice de munca.

BENEFICII OFERITE

Candidatii pot alege optiunea de plata a taxelor de mediere din salariu.