Manipulanti marfa in depozite ANGLIA. Castiguri foarte bune! Fara comision de mediere!

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

AVANTAJE
• Plecare rapida
• Incepi munca imediat
• Acceptati si candidatii fara experienta
• Training gratuit
• Sunt acceptate si cuplurile, putand astfel sa va dublati veniturile
• Cazarea este deja identificata, ieftina si la indemana
• Sprijin in vederea obtinerii NINO si a deschiderii contului bancar

CARACTERISTICILE LOCULUI DE MUNCA
• Sarcini: depozitarea marfii, verificarea stocurilor, inventarierea bunurilor deteriorate, selectarea produselor care trebuie livrate sau incarcarea/ descarcarea marfii
• Natura contractului: prestari servicii
• Castigul minim este de 6.70 GBP/ ora
• Numarul de ore de munca: media anuala este de 37,5 ore/ saptamana, insa se poate ajunge si la 60 ore/ saptamana
• 1-2 zile libere pe saptamana, stabilite de comun acord cu beneficiarul serviciilor
• Durata contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire

CERINTE

PROFILUL IDEAL:
• Limba engleza la nivel mediu (conversational)
• Seriozitate, comunicativitate, putere de munca si abilitati de (auto)organizare
• Stare medicala generala buna

BENEFICII OFERITE

COSTURI:
- FARA TARIF DE MEDIERE!
- FARA TARIF DE INSCRIERE
- Bilet de avion
- Bani de buzunar

Pentru toate informatiile, nu ezitati sa ne contactati: 0376.444.555.

Va dorim succes,
Banca de Joburi

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .