Manipulant cauciucuri Anglia, cazare gratuita - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam urgent 2 incarcatori-descarcatori cauciucuri pentru o firma din Anglia, care recicleaza cauciucuri.

Cazare gratuita, nu se cere limba engleza.(sunt mai multi romani in companie).

Nu se plateste nici un fel de comision sau taxa.
Nici inainte de plecare si nici ulterior

Se ofera:
- salariu 7.5 lire/ora, aproximativ 1200 lire in mana/luna.
- cazare gratuita, decenta
- plecare imediata
- interviuri pe Skype cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la interviu

Puteti trimite CV sau mesaj pe e-mail la:office@head-hunting.ro
Telefon: 0723.188550

CERINTE

- preferabil persoane care au mai lucrat ca muncitori necalificati sau slab calificati, in orice domeniu
- persoane serioase, muncitoare
- disponibilitate de a pleca imediat
- trebuie sa aveti doar bani de drum + 70 lire bani de buzunar

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.