Managers & Shift managers- Pizza Delivery UK

Fronterra Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Un lanț multinational de livrare pizza este în căutare de supervisori și manageri!
Ai experiență într-un lant international de Fast Food la nivel de supreveghere sau conducere?
Esti interesat in a dezvolta o cariera in Anglia?

Clientii nostri sunt în căutarea de Supraveghetori, Asistent Manageri & Restaurant Manageri

CERINTE

- Experienta anterioara intr-un lant international de Fast Food sau de livrare pizza - Aptitudini dovedite de lider - Abilitati excelente de comunicare - Mult entuziasm in a lucra intr-un mediu si ritm rapid

BENEFICII OFERITE

Oferta :
• Pachet salarial între: 15.000 - 22.000 de lire sterline / an (în funcție de poziția și experiența)
• Cazarea este asigurata (contra cost : £60 - £75 / săptămână)
• Masa in timpul programului de lucru
• Pe langa salariu, dupa terminarea traingului , veti primi si Bonusuri (Intrati pe schema de bonus pentru pozitia respectiva)

Va incadrati in cerintele postului si doriti sa aplicati? Daca da, asteptam cu interes aplicatia dumneavoastra!

Fronterra Recruitment is a UK based international recruitment agency. We recruit and place quality candidates across countries spawning over 3 continents in a vast range of industries ranging from hospitality to construction and from healthcare to accountancy. We passionately strive to provide our clients with a first class recruitment service, and to serve our candidates with an honest, transparent and ultimately rewarding approach.

We do not under any circumstances charge candidates a recruitment fee.