Macelari locuri de munca

QUATTRO RECRUITMENT LTD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ciontolirea spetei sau pulpei la banda mergatoare pe faze.De asemenea avem nevoie si de fasonatori care stiu sa lucreze la pulpa.

CERINTE

Un minim de un an intr-un abator de poc ,carmangerie sau ceva asemanator.Ex:oaie,vita sau vanat.

BENEFICII OFERITE

Locuri permanente de munca pentru macelari, transatori,fasonatori
Ora normala platita pana la £11.Ora suplimentara platita pana la £14.66
Daca esti un macelar bun poti castiga intre £2500 si £3000 pe luna.

Tip contract:garantam un minim de 40 de ore pe saptamana
Start:IMEDIAT

Cerinte
Minimul de experienta de cel putin un an intr-o fabrica similara(porc,vita,oaie),dezosarea pulpei si/sau spetei.
Fiecare candidat va fi testat in prima zi.Rezultatul testului va determina plata dumneavoastra de start.

Bonus
Castiga £100 bonus cu noi!Putem oferi un loc de munca si partenerului tau.Pentru mai multe detalii intreaba consultantul nostru.
Te rugam sa vizitezi canalul nostru de YouTube pentru a vedea la ce sa te astepti.

Quattro este principalul angajator de macelari,transatori,fasonatori experimentati din industria carnii in locatiile din UK.
Pentru mai multe informatii va rugam trimiteti un mesaj cu numele dumneavoastra la numarul de mai jos si va vom contacta in urmatoarele 24 de ore.
Andreea Iovan 0044750084555 6.
DESCRIEREA FIRMEI

Prezentare companie
Quattro Recruitment Ltd este una dintre marile companiile de recrutare, care acopera piata muncii in partea estica a Angliei, avad mai mult de 14 ani experienta in acest domeniu.

In present cautam macelari , dezosatori, si transatori pentru a incepe munca imediat intr-unul dintre abatoarele de PORCI situate in Watton(Norffolk) or Hull (Yorkshire).