Macelari cu experienta pe carne de vita pentru Dublin, Irlanda.

AXAJOBS LINE SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam Macelari cu experienta pe carne de vita pentru Dublin, Irlanda.

OBLIGATORIU persoane cu experienta in macelarie/transare carne (care au mai lucrat in fabrici sau macelarii) si cunoasterea limbii engleze!!

Cerinte:
- Experienta relevanta pe CARNE de VITA.
- Limba engleza, minim nivel incepator
- Permis conducere categ. B - reprezinta avantaj

Salarizare: 450 - 550 Euro net / saptamana, in functie de volumul de munca.
- 8 ore de munca / zi
- plata salariului, saptamanal

Cazare: asigurata de angajator contracost, 250 - 300 Euro/luna
Contract de munca pe termen lung

CERINTE

Cerinte:

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate, cu sediul in Galati, Str. Brailei nr.26, inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015.

Adresa: Str. Brailei, nr.26, Demisol, Galati, vis-a-vis de Potcoava de Aur

Inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015

Verificare Agentie pe siteul http://www.itmgalati.ro/ Informatii utile / Firme de plasare forta de munca in strainatate

PROGRAME DE MUNCA:

- Lucratori / Operatori FABRICI si DEPOZITE Anglia,
- Agenti vanzari cosmetice de lux Italia
- Infirmieri si Asistenti medicali Anglia, Scotia, Irlanda,
- Bone pentru diferite familii Anglia,
- Personal Restaurante Anglia,
- Joburi sezoniere Grecia, Cipru,
- Macelari Franta,
- Soferi TIR Olanda,
- Personal pentru Kebab Shop Anglia.