Lucratori in depozite - DHL; Marks&Spencer; B&Q; Unilever ( Manipulanti marfa )

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania EUROPRORECRUIT selecteaza urgent lucratori in depozite, in cele mai mari companii din UK - DHL/ Mark&Spencer / B&Q/ Unilever.

Daca esti interesat de aceasta oferta si cunosti limba engleza, te invitam sa te inscrii pe acest program pe care se pleaca foarte rapid!

Avantaje:

- Candidatii selectati vor incheia foarte repede contractul comercial cu firma britanica pentru care vor presta serviciile;
- Castigul va fi intre 6.31- 7.90 Lire Sterline/ora;
- Castig atractiv, cuprins intre: 1000- 1500 Lire Sterline/luna;
- Castigul va fi platit saptamanal, dar primul castig se primeste la sfarsitul celei de-a doua saptamani de munca;
- Se lucreaza 37,5- 60 ore/ saptamana;
- Se va lucra in depozite, in conditii de munca normale.

Documente necesare pentru inscriere:

- CV in engleza (se va utiliza aplicatia online disponibila pe site);
- O poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil);
- Copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- Cazier judiciar;
- Adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- Copii xerox dupa ultimele diplome de studii;
- Detalii cont bancar din UK (daca exista deja);
- Copie National Insurance Number (daca exista deja).

Costuri:

A) Tariful de interviu / verificare eligibilitate: 360 lei si se plateste la inscrierea candidatului, adica la semnarea contractului de mediere;

B) Tariful de evaluare si procesare dosar inscriere: 400 Lire Sterline, esalonati astfel:
- 100 Lire Sterline la semnarea contractului comercial si 300 Lire Sterline (se plateste doar dupa primul castig).
- 200 Lire Sterline (beneficiind de o reducere de 50% din acest tarif) platibili la semnarea contractului comercial cu compania din Marea Britanie, inainte de plecarea din tara, adica la aproximativ 1 saptamana dupa inscriere.

C) Bilet de avion Romania- Anglia, aprox. 230- 270 Euro, in functie de perioada plecarii;

D) Cazarea in avans pe 2 saptamani: 110- 140 Lire (se plateste in ANGLIA catre agentia imobiliara);

E) Garantie inchiriere: 100 Lire (se plateste in ANGLIA catre agentia imobiliara);

F) Comision broker imobiliar: 120 Lire (se plateste in ANGLIA catre agentia imobiliara);

G) Transportul local.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

CERINTE

- Atitudine buna si dorinta de munca;
- Dexteritate buna in manipularea obiectelor;
- Limba engleza la nivel mediu conversational;
- Seriozitate;
- NU exista limita de varsta;
- NU se cere experienta / calificare.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.