Lucratori in depozit Anglia!

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te informam ca avem peste 100 de posturi disponibile pentru candidatii care isi doresc un job in strainatate si un salariu ATRACTIV. Nu se cere nici experienta si nici calificare.

AVANTAJE:

-Castigul va fi de 6.31 lire/ora;
-In acest domeniu, candidaţii lucrează minim 37,5 ore / săptămâna, dar de regula aceştia prestează servicii circa 60 ore pe săptămâna ceea ce face sa se ajungă la un castig lunar substanţial;
-Toti candidaţii vor avea parte de un stagiu de pregătire de aproximativ câteva zile. Acest curs se va face inainte de inceperea muncii;
-De regula contractul comercial intre candoidat si compania din UK se incheie foarte rapid, de regula o saptamana.

RESPONSABILITATI:

-Depozitarea marfii;
-Verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc;
-Mutarea bunurilor si produselor in depozit;
-Semnarea actelor de livrare;
-Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate;
-Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere;
-Sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor;
-Vizitarea spatiilor de incarcare si descarcare a marfii;
-Intretinerea curateniei in depozit;
-Sustinerea activitatii celorlalti lucratori aflati in depozit;
-Sarcini de incarcare si descarcare a materialelor ce vor fi folosite in executia diverselor lucrarii de catre personalul aflat in depozit;
-Manipularea marfii conform indicatiilor primite de la superiori, fara sa aduca atingere integritatii acesteia.

CERINTE

CERINTE OBLIGATORII:

-Persoane muncitoare, cu atitudine pozitiva, serioase, prietenoase;
-Conditie fizica si mintala buna;
-Cunoscatori de limba engleza la nivel cel putin conversational;
-Se accepta atat femei, barbati, cat si cupluri;
-Nu se cere experienta in domeniu, dar constituie avantaj;
-Nu se cere detinerea permisului auto, dar constituie avantaj;
-Candidatul trebuie sa respecte regulamentul intern al firmei pentru care va presta serviciile sale.

COSTURI:

A) Tariful de interviu / verificare eligibilitate: 360 lei si se plateste la inscrierea candidatului, adica la semnarea contractului de mediere.

B) Tariful de evaluare si procesare dosar inscriere: 400 Lire Sterline, esalonati astfel:
- 100 Lire Sterline la semnarea contractului comercial si
- 300 Lire Sterline (se plateste doar dupa primul castig). Candidatii au posibilitatea sa achite tariful de 300 Lire Sterline dupa primul castig si care se va plati prin transfer bancar in contul agentiei noastre.
- Insa daca doriti sa beneficiati de reducere de 50% din acest tarif, puteti alege optinea de plata de doar 200 Lire Sterline direct la semnarea contractului comercial cu compania din Marea Britanie, inainte de plecarea din tara, adica la aproximativ 1 saptamana dupa inscriere.

C) Tariful de mediere: nu se percepe tarif de mediere;

D) Bilet de avion;

E) Cazarea in avans pe 2 saptamani: 130 Lire (se plateste in ANGLIA catre agentia imobiara);

F) Garantie inchiriere: 130 Lire (se plateste in ANGLIA catre agentia imobiliara);

G) Comision broker imobiliar: 100 Lire (se plateste in ANGLIA catre agentia imobiliara);

H) Transportul local - de regula 6 lire/ dus-intors de la si la locul de munca.

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

BENEFICII OFERITE

In functie de performante.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.