LUCRATORI in case de batrani. Nu se cere experienta! Fara comisioane!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Euro Staff Solution selecteaza Lucratori in case de batrani private din Marea Britanie, cu plecari rapide. Salarizare de 7.02 Lire Sterline/ora. Nu se solicita experienta in domeniu. Practic oricine cunoaste limba engleza se poate angaja.

Pana in data de 30 Septembrie toti candidatii care se inscriu beneficiaza pe langa ZERO COMISION MEDIERE si de ZERO TARIF INSCRIERE, practic candidatii pot accesa acest program complet GRATUIT.

Locatii: Newcastle, Swindon, Luton, Birmingham, Southampton, Leeds, Bognorregis etc.

Beneficii:
- Candidatii pot alege optiunea de plata a taxei de mediere din salariu;
- Castig intre 982 - 1.728 Lire Sterline/luna, avand in vedere orele suplimentare si turele de noapte lucrate;
- Plecare rapida, de regula in aproximativ 3 saptamani;
- Contract pe minim 12 luni, cu posibilitate de prelungire;
- Acest program ofera un mare avantaj pentru cine doreste sa lucreze pe termen lung in Marea Britanie si sa se realizeze pe plan profesional.
- sprijin in gasirea unei cazari ieftine;
- sprijin financiar oferit de companie in primele luni de munca;
- interviu prin Skype cu angajatorul;
- posibilitate de relocare.

Responsabilitati:
• asigurarea confortului batranului asistat,
• acordarea ingrijirilor igienice
• mobilizarea si transportul,
• supravegherea starii de sanatate,
• respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale,
• completarea fisei de ingrijire a persoanei asistate etc.

CERINTE

La acest program pot aplica persoanele care:
- au cunostinte de limba engleza la nivel bun;
- nu au cazier judiciar;
- au atitudine buna, sunt muncitori, seriosi si prietenosi.