LUCRATORI DEPOZITE ANGLIA

AXAJOBS LINE SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatori/Lucratori in FABRICI si DEPOZITE in MAREA BRITANIE.

Plecari rapide!

AVANTAJE:
- Candidatii selectati vor incheia foarte repede contractul cu compania pentru care vor presta servicii si vor pleca foarte repede in Marea Britanie, de regula in cateva saptamani de la inscriere.
- Salarizare intre 6.50 - 9.00 lire/ora (intre 1040 lire si 1500 lire/luna), minim 37,5 ore / saptamana, dar de regula se presteaza servicii circa 60-70 ore pe saptamana
- Toti candidatii vor avea parte de un stagiu scurt de pregatire de aproximativ cateva zile. Acest curs se va face inainte de inceperea muncii.

Nu rata ocazia sa muncesti legal in ANGLIA !

CERINTE

Oricine cunoaste limba engleza se poate angaja.

Recomandam programul “Lucratori depozite in ANGLIA" tuturor persoanelor interesate, chiar daca nu au calificare sau experienta.

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate, cu sediul in Galati, Str. Brailei nr.26, inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015.