Lucratori Case de Batrani Marea Britanie

AXAJOBS LINE SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

ase de batrani private din Marea Britanie recruteaza LUCRATORI. Plecarile sunt rapide.

Avantaje:
- Castig intre 982 - 1.300 Lire Sterline/luna, avand in vedere orele suplimentare si turele de noapte lucrate;
- Contract de 12 luni, cu posibilitate de prelungire;
- Sprijin in gasirea unei cazari ieftine;
- Sprijin financiar oferit de companie in primele luni de munca;
- interviu din tara cu compania din UK
- cursuri de perfectionare, training platit, sprijin in obtinerea PIN number
- sector de activitate foarte stabil
- plecari rapide
- comisionul agentiei se plateste din primul salariu.

CERINTE

CERINTE
- limba engleza nivel mediu
- experienta (voluntariat) in domeniu minim 1 an
- harnic si de incredere

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate, cu sediul in Galati, Str. Brailei nr.26, inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015.