Lucrator depozit in Marea Britanie-plecare rapida!!

TIG Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Manipularea carnii crude;
• Ambalarea carnii crude;
• Etichetarea produselor finite;
• Asigurarea curățeniei zonei de lucru;
• Folosirea unui cuțit pentru a procesa bucăți diferite de carne;

CERINTE

• Candidatul trebuie sa fie harnic, serios;
• Experienta anterioara de a lucre intr-un mediu cu carne cruda ar constitui un avantaj, dar nu este esentiala;
• Abilitatea de a lucra intr-un mediu racoros;
• Candidatul trebuie sa fie dispus sa lucreze peste program atunci cand este necesar;

BENEFICII OFERITE

Dupa 12 saptamani lucrate, candidatilor li se va oferi o pozitie permanenta in cadrul companiei, daca in acest timp isi indeplinesc atributiile.

Se lucreaza pe schimburi, primul fiind de la 7 dimineata la 4 dupa-amiaza, lucrandu-se 37.5h/saptamana.

• Plata se face in conformitate cu legea din UK: £7.05/h pentru persoanele pana in 25 de ani; £7.50/h pentru cei peste 25 de ani.

TIG Recruitment este o firma al carui personal are in spate o experienta de peste 15 ani in domeniul recrutarii de personal pentru Marea Britanie