Locuri urgente pentru 15 IANUARIE: Îngrijitori personali la domiciliu în Anglia, salarii atractive, fără comision sau alte taxe!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

FĂRĂ COMISION!
Fără taxe de mediere!
Locuri disponibile imediat!

Recrutăm îngrijitori medicali (femei şi bărbaţi) cu experienţă în domeniu şi medii cunoştiinţe de limbă engleză (nivel B1 - B2).

Salariul este de 7,5 Lire NET/oră.
Program de lucru: între 40 - 60 ore de muncă pe săptămână; de luni până vineri, week-end-ul fiind opţional.
Se lucrează direct la domiciliul pacientului.
Cazare asigurată contra-cost!

CERINTE

Limba engleză condiţie obligatorie!
Experienţă în domeniu!
Disponibilitate rapidă pentru plecare!

BENEFICII OFERITE

Pentru mai multe detalii apelaţi cu încredere unul din nr de telefon:
- 0754059286
- 0749044785
- 0355429260

CV-uri pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.