Locuri de munca ANGLIA URGENT

Continental Recruitment ltd.

Job expirat

RESPONSABILITATI

LOCURI DE MUNCA ANGLIA-diverse locatii
-Vopsitori Auto cu experienta-£10-£14/ora
-Laminatori fibra de sticla-£8-£8,50/ora
-Tapiteri-£8-£12/ora dupa experienta
-Asamblatori rame-de la £8,50/ora
-Operatori masina de cusut tapiterie-de la £8.00/ora
-Soferi-Van-C1-Class2-C+E
-FLT si Reach Truck Drivers
-Warehouse Operatives(depozit/fabrica)
Trimite ti CV-ul dumneavoastra la adresa:
radu@continental-recruitment.com
07810 444368

CERINTE

Experienta/Limba Engleza minim conversational

BENEFICII OFERITE

Va oferim:

• posibilitatea de a lucre ore suplimentare platite suplimentar
• in medie 40-45 ore pe saptamana
• O poziție permanentă, stabilă și legală
• Asistență în găsirea unei locuințe și îndeplinirea tuturor formalităților legate de locul de muncă în Marea Britanie
• Oferim bonus de recomandare: £120/persoana

Continental Recruitment Solutions Ltd este o agenție de recrutare internațională specializata in industria produselor textile și industria producerii de mobilier. Căutam in permanenta personal pentru poziții, cum ar fi: operator masina de cusut, tapițer, tăietor/debitare, rame pentru filtre de mobilier tapițat, dulgher, finisare mobilier.