Locuri de muncă în Azilele din Anglia, fără taxe, fără comisioane!

Brilliant Professional

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturi vacante pentru femei, în domeniul Îngrijirii persoanelor vârstnice, în ANGLIA!

CERINTE

- Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional
- Nu se cere obligatoriu experiență în domeniul îngrijirii de persoane, dar reprezintă avantaj (daca ați avut grijă de cineva chiar si din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs.);
- Pentru asistenții medicali- diploma sau adeverința Postliceala Sanitară;
- Nu se solicită obligatoriu calificări pentru infirmieri sau/și îngrijitori.

BENEFICII OFERITE

- Contracte de muncă sunt pe perioada nedeterminată;
- Contractele sunt full time și se pot efectua și ore suplimentare;
- Concediu de odihnă 28 de zile/an;
- Cazarea este asigurată, contra cost;
- Salariile sunt cuprinse intre 7,55 si 15 GBP (in funcție de calificare si experiență);

Brilliant Professional este o companie de selecție internațională.