Live in Care Assistants (Infirmier la domiciliul beneficiarului) - Salariu cuprins intre £500 - £630/saptamana (Fara comision) - Anglia

RNN Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele clientului nostru, cautam Live-in Care Assistants (infirmieri care locuiesc in casa beneficiarului) dornici sa lucreze si sa traiasca in Anglia.
Aceste oportunitati sunt disponibile imediat. Locurile de munca sunt in toate zonele Angliei dar predominant in sud.

CERINTE

- Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu/bun
- Experienta in domeniu (infirmier, asistent social, terapeut, etc.) reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie intrucat se ofera training
- Dorinta de a invata

Daca ati avut in grija un membru al familiei, nu ezitati sa ne contactati.

BENEFICII OFERITE

- Salariul este cuprins intre £500 - £630/saptamana, in functie de starea de sanatate a beneficiarului
- Salariul se plateste bilunar
- Se lucreaza intre 2 - 11 saptamani, cu pauze regulate
- Contract permanent cu plata concediului de odihna
- Cazarea si mancarea sunt GRATUITE
- 2 ore libere zilnic
- Training si cazare pe perioada training-ului platite de catre companie
- Oportunitati de dezvoltare a carierei
- 24/7 suport din partea companiei

Nu percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra. Suntem platiti de catre angajator doar daca sunteti multumiti de job-ul pe care il aveti.
Asteptam CV-urile dumneavoastra actualizate(de preferat in limba engleza) pentru a organiza interviul pe Skype cu angajatorul.