Live in Care Assistants in UK (Ingrijitor la domiciliul beneficiarilor) - Fara comision

CN Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru agentia noastra partenera din UK, cautam Live-in Care Assistants (femei) dornice sa lucreze in domeniul ingrijirilor la domiciliu in zone precum Reading, Hertfordshire, Surrey.

CERINTE

Angajatorii au nevoie de candidati care au mai locuit sau locuiesc in UK;
Cunostinte medii de limba engleza;
De preferat, o minima experienta in domeniu si motivatie pentru a lucra cu persoane in varsta;
Daca ati avut in grija un membru al familiei, nu ezitati sa ne contactati.

BENEFICII OFERITE

Salariul brut este cuprins £400 - £600/saptamana, in functie de client (se poate castiga pana la 2750 Euro brut/luna).
Cazarea este gratuita;
Se poate lucra in reprize de 8 - 12 saptamani, dupa care puteti reveni in Romania, daca doriti, pentru 2 - 3 saptamani;
Training gratuit din partea angajatorilor; cazarea si mesele sunt gratuite pe perioada trainingului.

Nu percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra.

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.