Lacatusi -reparatii navale- Anglia

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERMARIN recruteaza LACATUSI NAVALI pentru proiecte in ANGLIA

NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI

Contracte : temporare/ perioada determinata in functie de proiect (4-8-10 saptamani)

Salariu : 7 lire sterline NET/ ora ( aproximativ 9.41 Euro/ ora )
- taxele si impozitele sunt platite separate de angajator si vor fi mentionate pe fluturasul de salariu

Program : 56 ore / saptamana ( garantate )
In medie se vor lucra 60-70 ore/ saptamana

Mentiune: programul de lucru poate depasi cele 56 de ore/ saptamana la cererea angajatorului si vor fi platite la acelasi tarif 7 lire sterline NET/ ora

Diurna de hrana : se va plati in numerar dupa prima saptamana de lucru si deduse din salariu lunar

Locatie de job: santiere UK

Tip proiect: reparatii navale/ constructii noi

-Angajatorul plateste transportul Romania – Anglia/ Anglia – Romania si asigura transportul local in Anglia

-Angajatorul asigura cazarea in Anglia

CERINTE

- Experienta in reparatii/ constructii navale
- De preferat cunostinte de limba engleza ( nu este obligatoriu )
- Disponibilitatea de a lucra pe contracte temporare
( 4-8-10saptamani )

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro