Lacatusi Navali - 2400-2700 Euro

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERMARIN recruteaza LACATUSI NAVALI pentru proiecte in Scotia

NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI

CAZARE GRATUITA
TRANSPORT GRATUIT CU AVIONUL
CONTRACT DE LUNGA DURATA : 2 - 3 ani ( proiecte in constructii noi )

Se lucreaza in rotatie fixa : 8 saptamani in Scotia- 4 saptamani acasa

PROGRAM : 66 ore/saptamana GARANTAT

Salariul :
Sunt doua tipuri de contracte : PFA
2376 Lire sterline NET / luna ( aprox 2734 Euro : curs 10.03.2017)
- sau contract de angajare cu taxe platite in Scotia
2079 Lire sterline NET/luna ( aprox 2379 Euro : curs 10.03.2017)

Diurna de hrana : 65 Lire sterline/ saptamana

CERINTE

- Experienta in constructii navale
- Utilizarea şi citirea desenului tehnic
- De preferat cunostinte de limba engleza ( nu este obligatoriu )
- Diploma de calificare
- Apt din punct de vedere medical

- Doar candidatii care intrunesc toate conditiile vor fi selectati pentru interviu si vor fi contactati

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro