Job-uri in depozite, Anglia

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatii: Liverpool, Bedford, Daventry, Warrington, Milton Keynes, Doncaster, Wellingborough, Bedford sau în orice altă locație din Anglia unde clientul va avea solicitari
Data start: ASAP
Salariu: 1000 £/luna net (sambata si duminica + 1 £/ora; ture noapte + 1£/ora ; sarbatorile legale si ore suplimentare platite in plus)

Responsabilitati:
Descarcarea paletilor cu marfa sosita in depozit
Receptia paletilor si verificarea eventualelor probleme aparute pe durata transportului.
Desfacerea paletilor si impartirea produselor pe coduri si categori
Receptia -cantitativa si calitativa a produselor
Aranjarea pe raft a produselor receptionate conform cerintelor
Efectuarea comenzilor
Verificarea si ambalarea comenzilor pentru livrare
Livrarea produselor ambalate
Curatenia la locul de munca adica aranjarea paletilor si ambalajelor

CERINTE

Cerinte:
Limba engleza - Intermediar
NECONSUMATORI de bauturi si droguri
Clinic sanatos

DETALII IMPORTANTE
Suma aproximativa necesara relocarii este de £600.
Depozit chirie - rambursabil cu un preaviz de 45 de zile-£ 120
Comision agent imobiliar-£ 200
Transport zilnic*-£ 6

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Cazarea asigurata contra cost 60-70 £/saptamana – toate facturile incluse
Transportul de la aeroport la cazare asigurat de partener contracost ( 30£ )
Asistenta pentru deschidera contului bancar
Asistenta pentru obtinerea numarului NINO si UTR si formalitatile pentru self-employment
Contract pe perioadata determinata 6 luni cu posibilitate de prelungire
Training gratuit

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.