Job-uri Asistenti Medicali in UK, Cardiff

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Interviuri pe Skype: 11 – 12 Octombrie
Locatie: Cardiff
Salariu: £11,00/ ora

CERINTE

• In curs de inregistrare la NMC (cu actele trimise si primaplata facuta)
• Nivel de limba engleza solicitat de angajator: A2 – B1
• Experienta solicitata de angajator: 6 – 12 luni

BENEFICII OFERITE

Calatorie si acomodare:
• 3 luni de acomodare (primele 6 saptamani sunt gratuite, urmatoarele 6 saptamani se deduc din salariu
• Bilet de avion asigurat
Plata:
• £11,00/ ora
• Dupa 6 luni de zile salariul va creste la £13,50/ ora

Training, concediu si ture:
• Training complet asigurat de angajator
• Perioada de proba: 3 luni
• Contract pe perioada de o luna cu posibilitatea de prelungire
• Concediu anual: 28 de zile / an
• Program standard de lucru: 37.5 – 40 de ore / saptamana
• Ture de zi de noapte de 12 ore
• Mese lapret redus
• Suport pentru cazare
• Suport pentru deschiderea unui cont bancar si pentru obtinerea NINO

Va ajutam cu:
• Inregistrarea la NMC
• Simulari de interviu in limba engleza
• Materiale pregatitoare pentru interviu

Mai multe informatii:
• Catalina Isofachescu
• cisofachescu@vplhealthcare.com
• 0040 732 136 548

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.