Interviuri skype Asistenti Medicali - ANGLIA 25.09.2014

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERMARIN recruteaza Asistenti Medicali pentru interviuri cu unul din cele mai mari Angajatori din domeniul Medical din Anglia

INTERVIURILE VOR FI VIDEO SKYPE PE DATA DE 25.09.2014

NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE DE MEDIERE DE LA ASISTENTI

LOCURILE DE MUNCA SUNT IN CENTRE DE INGRIJIRE

Contracte:
- perioada de contract 6-12 luni
- SALARIUL : 13-14 lire sterline BRUT/ ora ( MINIM 1700 lire sterline NET/ luna )
- program 38-39 ore/ saptamana
- locatii : Warrington, Manchester, Buxton , Colne, Scotia

SE OFERA :
- support in vederea sustinerii interviurilor
- asistentilor li se gaseste locuinta
- transportul + prima luna de cazare+ garantia sunt platite de angajator sub forma unui imprumut pe 6 luni
- asistentii sunt asteptati la aeroport
- asistentii au o persoana de contact in Anglia pe toata durata contractului
- se ofera training la inceperea job-ului

CERINTE

- nivel bun de limba Engleza
- procedure de inscriere la NMC incepute

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro