Interviuri Cluj &Timisoara -Assistenti Medicali Irlanda de Nord - fara comision

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERMARIN recruteaza Asistenti Medicali Generalisti pentru Azile de Batrani din Irlanda de Nord

Nu se percepe nici un fel de comision de la candidati !

Interviurile se tin la Cluj : 10-11 FEBRUARIE 2014
Timisoara 13 FEBRUARIE 2014
cu Angajatorii

CERINTE

- Bune cunostinte de limba Engleza, scris si vorbit
- minim PRN
- de preferat experienta anterioara ca si Asistent Medical

BENEFICII OFERITE

Contract - 12 luni
Salariul : £11.67 pe ora
Transportul : Romania- Anglia este platit de angajator
Se ofera support in vederea gasitii unei locuinte + plata primei chirii

Pentru asistentii care nu si-au inceput procedurile de inregistrare la NMC oferim support GRATUIT in vederea inregistrarii

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro