Interviuri Asistenti - Bucuresti, Cluj, Iasi

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

IN PERIOADA 24-27 APRILIE 2015 INTERMARIN INVITA ASISTENTII MEDICALI LA INTERVIURI CU UNUL DINTRE CEI MAI PRESTIGIOSI ANGAJATORI ENGLEZI PENTRU LOCURI DE MUNCA IN CENTRELE DE INGRIJIRE DIN IRLANDA DE NORD

INTERVIURILE SE TIN CU ANGAJATORII IN BUCURESTI, CLUJ , IASI

NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI

SUNT CONSIDERATI SI ASISTENTII MEDICALI FARA INREGISTRARE LA NMC

Contracte:
Salarii : 11-13 lire sterline / ora
Asistentii fara PIN vor incepe ca si Treinee Nurse cu salariul de 8.5-10 lire sterline/ora
Biletul de avion este platit de angajator
Costurile de relocare chirie + garantie de inchiriere sunt platite de angajator sub forma unui imprumut
Asistentii sunt asteptati la aeroport si condusi la locurile de cazare

CERINTE

Cerinte :
- disponibilitatea de a lucre in IRLANDA DE NORD minim 6-12 luni
- nivel mediu de limba Engleza
- disponibilitatea inregistrarii in NMC

Pentru detalii suplimentare va stam la dispozitie

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro