Ingrijitori Anglia femei/barbati/cupluri

Brilliant Professional

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vă invităm să aflați mai multe detalii despre ofertele noastre pentru:
- Îngrijire în Case de bătrâni/Clinici- Health Care Assistants/Nurses;
- Asistență la domiciliul pacientului - Domiciliary Care Assistants/Live-in;
- Nurses in spitale sau clinici private din Anglia.
Plecările sunt imediate (interviurile se susţin direct cu angajatorii, răspunsurile se primesc pe loc). Se acceptă grupuri de prieteni sau cupluri.
Avem şi angajatori care vă decontează TRANSPORTUL!

- Se oferă contracte de muncă pe perioada nedeterminată;
- Contractele sunt full time și se pot efectua și ore suplimentare;
- Se poate asigura transportul -depinde de oferta aleasă;
- Training plătit - depinde de oferta aleasă;
- Concedii de odihnă 28 de zile/an;
- Cazarea este asigurată contra cost;
- Împrumut din partea angajatorului pentru prima lună de cazare - în funcţie de oferta aleasă;
- Se accepta cupluri si grupuri de prieteni;
- Salariile sunt intre 7,55 si 10 GBP (in funcție de calificare si experiență;
- Nu se cere obligatoriu experiență în domeniul îngrijirii de persoane, dar reprezintă avantaj (daca ați avut grijă de cineva chiar si din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs.);
- Pentru asistenții medicali-diploma sau adeverința Postliceala Sanitară;
- Nu se solicită obligatoriu calificări pentru infirmieri sau/și îngrijitori (depinde de ofertă).
Pentru Asistenții Medicali - se oferă suport pentru echivalarea studiilor in Marea Britanie.

CERINTE

Ești în căutarea unui loc de muncă în Anglia?
Nu mai aştepta, aplică!
Condiţiile de recrutare devin din ce în ce mai dure, nivelul de limba engleză solicitat este din ce în ce mai ridicat. Angajatorii sunt din ce în ce mai exigenţi! Încă poţi obţine un loc de muncă în Marea Britanie!
Este şansa ta!
Brilliant Professional organizează interviuri de angajare pentru Marea Britanie - Îngrijitori bătrâni/ Infirmieri/ Asistenții Medicali Aplică prin trimiterea CV-ului! Experiența nu este obligatorie, se oferă curs de instruire!
NU SE PERCEP SERVICII DE MEDIERE SAU ALTE TAXE!!!

Brilliant Professional este o companie de selecție internațională.