Ingrijitoare batrani

Best Care Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Best Care Recruitment este agentie de recrutare cu sediul in Anglia, Hastings. Agentia recruteaza femei pentru ingrijire batrani (cu dezabilitati) in casele acestora pentru cateva ore (mancare, curatenie etc.) si in azile de batrani

CERINTE

-permis de conducere categoria B (sau fara permis)
-limba engleza la nivel conversational (vorbit, scris, citit)
-seriozitate
-rabdare
-cazier judiciar
-pasaport
-buletin
-doua referinte (una de la ultimul loc de munca si un de la o persoana apropiata)
-doua poze tip pasaport

BENEFICII OFERITE

-salar intre 900-1400 L/luna
-ajutor in gasirea unei chirii (platim depozitul si prima luna de chirie)
-masina de servici
-telefon de servici
-transport asigurat de acasa pana la servici si inapoi pentru persoanele fara permis
-contract pe un an de zile
-toate actele necesare pe teritoriul Angliei
-traning cu certificate de calificare
-plata se face saptamanal sau lunar (depinde de client)

Best Care Recruitment este agentie de recrutare in domeniul Health Care, cu sediu in Anglia, Hastings. Agentia recruteaza femei cu permis de conducere sau fara, pentru a lucra in domeniul ingrijire batrani in azilele din Anglia si Scotia.