Ingrijire copii la domiciliu Anglia ( Nanny/ Child Care)

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ingrijirea copiilor familiei gazda.
Se lucrează de obicei 8-10 ore pe zi şi castiga un salariu de minim 150 £ pe săptămână.

CERINTE

COST PROGRAM:

- 300 lei (taxa procesare dosar);
- 200 £ - (comisionul de mediere - platit la momentul semnarii contractului de mediere cu agentia noastra);
- ~200 - 250 euro - (costul biletului de avion Romania - Marea Britanie).

Alte costuri la programul Nanny / Child Care:
- 1250 Lire - reprezinta Taxa de program si se percepe de catre partenerul din Marea Britanie care va obtine baza legala de a muncii pe teritoriul Angliei. Aceasta suma se plateste in rate, astfel:
a) prima rata este 200 Lire si se achita in ziua cand candidatul ajunge la partenerul din Anglia.
b) primele 4 luni, cate 200 Lire / luna, dupa ce ati inceput sa castigati salariu.
c) a 6-a luna, 250 Lire;

BENEFICII OFERITE

- Plata este de minim 150 £ pe săptămână.
- Obtinerea unei calificari in maxim 12 luni, in baza careia va puteti ulterior angaja la gradinite in ANGLIA. Astfel puteti ajunge sa castigati intre 25000 £ - 34000 £ / an.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.