Ingrijire copii

TOP SERVICII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Orice femeie care cunoaste limba engleza la un nivel incepator poate sa fie plasata de catre agentia noastra cu un contract in cadrul unei familii din Anglia. Nu este nevoie sa aiba experienta in ingrijirea copiilor insa experienta constituie un avantaj. De regula, din momentul inscrierii candidatii ajung sa lucreze in Marea Britanie in aproximativ 2-3 saptamani.
Candidatii au o şansă extraordinară de a-si perfecţiona nivelul limbii engleze, atât în cadrul familiei gazdă, cât şi prin participarea la cursuri de limba engleză avizate de Oxford sau Cambridge.

CERINTE

Principalele responsabilitati constau în a îngriji copii familiei gazdă, de a-i duce şi aduce de la şcoală sau grădiniţă, după caz, de a-i hrăni, de a se juca împreună cu ei şi de asemenea, de a face menaj uşor în casă, adică să ştearga praful, să curete cu aspiratorul, etc...

DESCRIEREA FIRMEI

firma de recrutare si plasare forta de munca in strainatate