ingrijire batrani anglia

veneto jobs srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatorul cautã:Infirmier/Ingrijitor batrani
Numãr de poziții disponibile:4
Țara:Anglia
Tipul de contract incheiat cu Angajatorul:full time
Program:48 ore/saptamana, cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare
Venit lunar brut:1200-1350.00 GBP lunar in functie de numarul de ore lucrate
Alte beneficii pe lângã salariu:Cazare, Masã, Transport

-profesionalism,atentie, servicii eficiente si multa compresiune furnizata rezidentilor;
-relatii eficiente cu rezidentii si rudele lor;
-asistenta completa asigurata, in functie de necesitati (imbaiere, imbracare, hranire);
-toate aspectele legate de manipularea produselor alimentare si de prezentare a rezidentilor sunt monitorizate in mod adegvat, in scopul de a asigura conformitatea cu reglementarile de igiena alimentara;
-completarea documentatiei corespunzatoare ingrijirii rezidentilo, supervizat de catre asistente;
-toate cerintele legate cu privire la sanatate, siguranta, in caz de incendiu de mediu si de alte feluri sunt resprctate in mod corespunzator, fara exceptie.

CERINTE

CERINTE:

limba straina -Engleza mediu;
scoala profesionala /liceu/ facultate;
1 an experienta in domeniu ingrijirii persoanelor varstnice.

BENEFICII OFERITE

ALTE INFORMATII:

-angajatorul ajuta candidatul in gasirea unei cazari;
-transportul din Romania in Anglia este suportat de catre angajator, suma retrasa din salariul candidatului pe parcursul a 3 luni de munca. Banii se vor rambursa candidatului daca acesta lucreaza pt companie 18 luni;
-masa de pranz este asigurata daca se lucreaza in ture de 12 ore;
-posibilitatea de a lucra ore suplimentare;
-plata orara(brut) 6.70GBP in cursul saptamanii, 6.75GBP in weekend (din aprilie 2016 creste plata orara la 7.20GBP
-orele suplimentare platite cu 7.50 GBP,iar din aprilie 2016 va creste la 8.20GBP
IMPORTANT!!!- NU SE PERCEPE COMISION!

DESCRIEREA FIRMEI

recrutare forta de munca