INFIRMIERI UK - fara comision

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATENTIE!!! Firma BRAINS CONSULTING NU PERCEPE NICIUN FEL DE COMISION DE LA CANDIDATI!!!

Recrutam pentru Clentul noastru din Marea Britanie –casa de batrani dsituata in Estul UK – regiunea Hertfordshire

Nr. Posturi oferite: 10

ATENTIE: NUMARUL DE LOCURI ESTE LIMITAT!!!

CERINTE

Durata contractului: 1 an

Locatie Hertfordshire – regiunea de EST A UK

Nr. pozitii 10

Experienta Minim 6 LUNI experienta ingrijire batrani/persoane cu dizabilitati/persoane bolnave

Responsabilitati
- ucrul intr-o echipa care are ca scop oferirea de ingrijire rezidentilor din centrul rezidential in vederea satisfacerii nevoilor zilnice ale acestora;
- asigurarea igienei personale a rezidentilor;
- oferirea de ajutor in schimbarea hainelor, in hranire, deplasare;
- curatarea camerei rezidentilor, ingrijirea de garderoba acestora, schimbarea paturilor;
- ajutor in servirea mesei pentru persoanele care nu se pot deplasa si urmarirea respectarii dietei stabilite pentru fiecare rezident conform afectiunilor sale.

BENEFICII OFERITE

Salariu & Beneficii: Salariu brut/ora: £6,31.
Salariul anual brut: £13.300

Numar de ore lucrate/sapt: 40.5
Orele suplimentare se platesc conform legislatiei UK in vigoare

Transport si cazare: Angajatorul ofera CAZARE GRATUITA!!! Fiecare angajat va avea cazare singur in camera.
(NB: In general, o cazare (1 camera proprie) este de £250 – 280/luna).

Transportul pana in UK este platit de angajat!

Limba engleza - Nivel mediu: citit, inteles, scris

Atentie!!! Toti aplicantii interesati vor fi intervievati si testati la limba engleza!!!

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.