Infirmieri si asistenti medicali in UK, fara comision

Bluerock Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam acum personal medical din EU pentru Marea Britanie! Ai experienta intr-o institutie medicala? Daca da, tot ce trebuie sa faci este sa ne dai de veste si iti vom prezenta oportunitatile oferite de Bluerock Healthcare.
Daca nu ai experienta medicala intr-un mediu profesional, nu te descuraja! Acceptam si aplicanti care au avut grija de familie sau de prieteni. Esti o fire grijulie? Esti sociabil si onest? Lucrezi bine in echipa?Si ai un nivel de Engleza conversational? Atunci esti exact ceea ce cautam si te vei integra perfect in echipa Bluerock.
Pentru a aplica trimiteti CV-ul la silvia@bluerockcare.co.uk

CERINTE

Vei avea castiguri salariale excelente, de la £1500 (7900 Ron) pana la £2200 (11643 Ron) ingrijitor/infirmier si intre £2500(13231 Ron) si £3000 (15877 Ron) ca asistent medical cu PIN.
Oferim tuturor celor care se alatura echipei Bluerock cursul nostru complet de training ce dureaza trei zile, fiind cel mai complet training oferit la ora actuala in Marea Britanie.
Pe durata cursului, vei fi cazat la hotelul nostru de 4* cu SPA si alte facilitati, situat in Leeds. Stai fara griji in ceea ce priveste cazarea la hotel, deoarece costurile sunt acoperite de noi.
Pe durata trainingului o sa ai micul dejun si pranz inclus.
Dupa finalizarea trainingului, vei fi pregatit sa incepi imediat noul job la una dintre numeroasele noastre case de ingrijire si centre medicale, situate pe teritoriul UK.
Contractul de munca o sa fie cu Bluerock, pe perioada nedeterminata, cu un minim de 35 de ore pe saptamana, cu posibilitatea de a face ore suplimentare.
28 de zile de Concediu platit pe an
Bluerock plateste inclusiv si concediu medical.
O sa primesti din parte noastra o calificare ce numesc Britanicii "Care Certificate" care iti ofera dreptul de munca in sistemul medical Britanic si aceasta certificare o sa ramana la dvs, pe viata.
O uniforma
DBS-ul ( Cazierul de Anglia)
Inregistrarea la o schema de pensii.
Oferim suport pentru cazare, cont bancar, NINO( National Inssurance Number) si suport continuu de la intreaga noastra echipa.

BENEFICII OFERITE

Incepand cu anul 2011, Bluerock a ajutat mii de aplicanti sa isi dezvolte si sa dobandeasca noi abilitati medicale. In prezent avem peste 500 de angajati si avem intre 40 si 60 de noi locuri disponibile lunar, fiind cea mai mare comapnie de recrutare din Marea Britanie in sistemul medical.

DESCRIEREA FIRMEI

Candidatul ideal

Daca nu ai experienta medicala intr-un mediu profesional, nu te descuraja! Acceptam si aplicanti care au avut grija de familie sau de prieteni. Esti o fire grijulie? Esti sociabil si onest? Lucrezi bine in echipa? Atunci esti exact ceea ce cautam si te vei integra perfect in echipa Bluerock.

Descrierea jobului

Vei avea castiguri salariale excelente, intre £7.55 si £8.00 plus cresterea salariului in weekend de la £8.30 pana la £8.50/ora ca ingrijitor/infirmier si intre £14 si £15.37/ora ca asistent medical cu PIN.

Oferim tuturor celor care se alatura echipei Bluerock cursul nostru complet de training ce dureaza patru zile. Pe durata cursului, vei fi cazat la hotelul nostru de 4* cu SPA situat in Leeds. Stai fara griji in ceea ce priveste cazarea la hotel, deoarece costurile sunt acoperite de noi. Dupa finalizarea trainingului, vei fi pregatit sa incepi noul job la una dintre numeroasele noastre case de ingrijire situate pe teritoriul UK.

Descrierea companiei